www.zurawiec.pl

Dojazd


Pensjonat Żurawiec mieści się ok. 1,5 km na zachód od miejscowości Brusno w gminie Połczyn-Zdrój (województwo zachodniopomorskie, powiat świdwiński).

Dojazd ze Szczecina

Jadąc trasą krajową nr 6 Szczecin-Gdańsk, w miejscowości Płoty należy skręcić w prawo, na drogę wojewódzką nr 152 prowadząca przez Resko i Świdwin do Połczyna-Zdroju. Wyjazd z Połczyna w kierunku na Szczecinek, drogą nr 172. Ok. 3 km za Połczynem skręt w prawo, w miejscowości Ogartowo. Przejazd przez wsie: Popielewko, Popielewo i Brusno, a następnie skręt w prawo, w dobrze utrzymaną drogę gruntową. Do Żurawca prowadzą drogowskazy informacyjne.

Dojazd z Trójmiasta

Z trasy krajowej nr 6 Gdańsk-Szczecin, przed Karlinem skręt w lewo, na drogę nr 166 prowadzącą do Białogardu. Następnie drogą wojeódzką nr 163 dojazd do Połczyna-Zdroju. Wyjazd z Połczyna w kierunku na Szczecinek, drogą nr 172. Ok. 3 km za Połczynem skręt w prawo, w miejscowości Ogartowo. Przejazd przez wsie: Popielewko, Popielewo i Brusno, a następnie skręt w prawo, w dobrze utrzymaną drogę gruntową. Do Żurawca prowadzą drogowskazy informacyjne.

Dojazd z Poznania

Z trasy krajowej nr 11 z Poznania do Koszalina, w Pile należy skręcić na drogę nr 10 w kierunku Wałcza. Następnie drogą wojewódzką nr 163 dojazd do Czaplinka i Starego Drawska. Trasę opuszczamy tuż za miejscowością Kluczewo, skręcając w prawo, na Barwice. Na skrzyżowaniu dróg w pobliżu wsi Stare Gonne skręt w lewo, a za wsią Kocury ponownie w lewo, w drogę gruntową, przy której znajdują się drogowskazy prowadzące do Żurawca.