www.zurawiec.pl

Oferta rodzinna


Gościom indywidualnym lub rodzinom proponujemy przede wszystkim ciszę, spokój i bezpieczeństwo, świeże powietrze, zdrową żywność… a ponadto:

Żurawiec to Dom Pracy Twórczej dla tych, którzy potrzebują wyciszenia od codziennego zabiegania i trosk związanych z obowiązkami. Dla tych, którzy szukają klimatu umożliwiającego regenerację sił niezbędnych do pracy w skupieniu aby napisać kolejny artykuł, rozdział pracy naukowej czy zanotować refleksje.

Zapraszamy zabieganego Rodzica do przyjazdu ze swoim dzieckiem, z którym chce wzmocnić więzi rodzinne. Jest okazja do długich spacerów i spokojnych rozmów.

Dla osób dla których zdrowie i wygląd mają szczególne znaczenie, przygotujemy spotkania z dietetykami i trenerami, którzy pomogą w realizacji programu indywidualnej analizy diety.

* * *

Żurawiec otaczają tysiące hektarów pól, lasów i jezior - teren w którym możemy zaaranżować zadania wyczerpujące oczekiwania każdego. Jeden członek rodziny może jeździć konno, pilotować model lub łowić ryby. Drugi może w tym czasie iść na grzybobranie, fotografować lub korzystać z groty solnej czy innych zabiegów - położenie pensjonatu w bliskiej odległości od uzdrowiska Połczyn-Zdrój daje możliwość skorzystania z zabiegów leczniczo sanatoryjnych - chętnie pomożemy w zorganizowaniu i ustaleniu kalendarza wyjazdów na wymagane zabiegi lecznicze i rekreacyjne.

Przygotowaliśmy dla każdego zestaw propozycji spędzenia czasu w Żurawcu – prosimy zapoznać się z ofertą Wypoczynek aktywny.